Basın Bülteni
Atlas Halı’nın benzersiz incelikteki özel liflerle dokunan halılarından oluşan Nar Serisi’ndeki Nihavend Bakır, ipeğin yumuşaklığını, tüm parlaklığı ve zenginliğiyle evlere taşıyor.

Devam

Halı sektöründe yenilikçi çalışmaları, inovatif ürünleriyle adından söz ettiren, nano halı ile bir dünya buluşuna imza atan Atlas Halı, 9 Nisan’da, Sheraton İstanbul Maslak’ta, EduPlus tarafından bu yıl 4.’sü düzenlenen “Yenilikçi Markalar Zirvesi’nden” de ödülle döndü.

Devam

Atlas Halı’nın Petunya Koleksiyonu’nda yer alan ve “Design Turkey”de, En İyi Tasarım Oscar’ını kazanan Derun, ödüllü eşsiz tasarımının yanı sıra kendi kendini temizliyor; doğal iletkenlik özelliği ile de vücuttaki statik elektriği alarak stresi azaltıyor.

Devam

Atlas Halı, yine bir ilke imza atıyor. Benzersiz incelikteki özel liflerle dokunan Nar serisi, ipeğin yumuşaklığını tüm parlaklığı ve zenginliğiyle evlere taşıyor!

Devam

Zeugma’dan Efes’e antik kentlerin en güzel mekanlarını süsleyen; zenginlik ve estetik sembolü mozaikler, Atlas Halı’nın yeni serisi ile evlerdeki yerini alıyor!

Devam

Adına festivaller düzenlenen, yaz neşesi ve bereketinin simgesi olan kiraz, Atlas Halı’nın yaza özel ürettiği Kiraz Serisi’nin ilham kaynağı oldu. Kirazın neşe ve canlılığının, pastel dokunuşlarla bezendiği Kiraz Serisi ile Atlas Halı, yazı evine taşımak isteyenlerin adresi olacak.

Devam

Atlas Halı, çok beğenilen ve ilgi gören serilerinden Nergis’e yeni modeller ekledi. Nergis çiçeğinin benzersiz güzelliğini zarif motiflerle halılarına işleyen güneşin sıcak renklerini evlere taşıyan Atlas Halı’nın Nergis Serisi’ne, Pınar, Pop, Duru, Safran ve Yakamoz eklendi.

Devam

Dünya buluşu nano halıları ile tüketicilere inovatif bir ürün armağan eden Atlas Halı, yapı malzemeleri ve teknoloji zirvesi olarak bilinen Yapı Fuarı’nda, 8. salon, 803 numaralı stantta mimarlar ve yapı sektörü temsilcileriyle buluşacak. Nano halıları ile sektörde devrim yaratan ve 11. Teknoloji Ödülleri’nde finalist olan Atlas Halı’nın standını ziyaret edenler, hem özel üretilen halılarının numu..

Devam

Nesilden nesile, anneden kıza geçen, çeyiz için değerli bir armağan olarak sunulan dantelin zarif motifleri; Atlas Halı kalitesi ve modern çizgileriyle evlerimize taşınıyor. Atlas Halı’nın başarılı tasarımcılarından Eda Güreli Şen’in imzasını taşıyan Dantel, beyaz, mavi ve pembe renk seçenekleriyle ve özgün yorumuyla dikkat çekiyor.

Devam

İnovatif ürünü nano halılarla 2013’e damgasını vuran Atlas Halı, yılbaşı hediyesi olarak yeni koleksiyonu “Serapi”yi tüketicisiyle buluşturuyor. Yeni yılın temizliği, saflığı klasik Uşak tarzı halıların kırık dallı stili, vizon ve beyaz tonlarda Serapi koleksiyonunda yer alan “Gonca Beyaz ve Gonca Vizon”da ustalıkla işleniyor.

Devam

Dünyada bir ilk olan; kendi kendini temizleyen, leke, bakteri-mantar-küf barındırmayan ve yapısındaki doğal iletkenlik ile stresi azaltan nano halılarını tüketiciyle buluşturan Atlas Halı’nın yeni koleksiyonu Sorbe’ de yer alan Makaron, enerji ve mutluluk yayıyor.

Devam

Dünyada bir ilk olan, leke tutmayan, kendi kendini temizleyen, bakteri-mantar-küf barındırmayan ve yapısındaki doğal iletkenlik ile stresi azaltan Nano Halı’ları tüketiciyle buluşturan Atlas Halı’nın Petunya Koleksiyonu’ndaki Derun, aradığınız huzuru evinize taşıyor.

Devam

Türkiye’nin en köklü halı markalarından olan Atlas Halı, yapı malzemeleri ve teknoloji zirvesi olarak bilinen 36. Yapı Fuarı’nda son teknolojiyi kullanarak geliştirdiği ‘Nano Halı’larını tüm Türkiye’den önce katılımcılara tanıtacak ve kişiye özel üretilen halı çalışmalarının numunelerini 8. Salon, 413 numaralı stantta ziyaretçileri ile buluşturacak.

Devam

Farklı dokusu, gri, siyah ve beyazın harmanlandığı renkleriyle beğeni toplayan Atlas Halı’nın Efsun serisi, yeni eklenen halı çeşitleri ve yeni bir yorumla halı severleri bekliyor. Vizondan turkuaza uzanan geniş renk seçeneği ve birbirinden eşsiz, özgün desen seçenekleriyle, halıların büyülü dünyası bir kez daha Efsun’lanıyor

Devam

45 yıllık köklü geçmişinde öncü marka kimliğiyle anılan Atlas Halı, halıcılık alanında bir ilke imza attı. Nano teknoloji kullanarak dünyada bir ilk olma özelliğini taşıyan ‘kendi kendini temizleyen halı’ üreten Atlas Halı, KKTC, Gazi Magosa’da basın toplantısı düzenledi. Geniş tasarımcı kadrosunun oluşturduğu 2013 serileri, ‘nano halı’ özellikleriyle halı severlerin beğenisine sunuldu.

Devam

Atlas Halı’nın geliştirdiği, dünyada bir ilk olan nano halılar, leke barındırmayan, kendi kendini temizleyen, stresi azaltan özellikleri ile en kıymetli varlıklarımız olan annelerimizin hayatına mutlu bir dokunuş yapıyor. Nano teknoloji sayesinde leke barındırmayan Atlas Halı ürünleri hiç lekeyle karşılaşmasa dahi güneşten ve ışıktan aldığı enerjiyle kendi kendini temizleyerek uzun yıllar ilk günk..

Devam

Atlas Halı’nın bambu ipliğinden üretilen ve gece ışıldayan masalsı çocuk halıları, Avrupa’nın en büyük bebek mağazası Hellobaby’nin Türkiye mağazaları ve sitesinde satışa sunulmaya başladı!

Devam

Atlas Halı’nın nilüfer çiçeğinden esinlenerek geliştirdiği, nano teknolojisi ile kendi kendini temizleyerek ilk günkü gibi yeni kalan nano halılar, sıvı iticilik özelliği ile leke barındırmıyor! Böylece nano teknolojisi ile halı temizleme tarih oluyor! Ulusal ve uluslararası testlerden başarıyla geçen; küf, bakteri, mayt ve mantar barındırmayan nano halılar, zararlı kimyasal maddeler içermediği iç..

Devam

Özel tasarımları ve kendi kendini temizleyen dünya buluşu nano halılarıyla ilgi gören Atlas Halı, Sevgililer Günü’nde kişiye özel üretim halılarıyla aşıkların hizmetinde!

Devam

Kunter Şekercioğlu’nun tasarımıyla Atlas Halı koleksiyonunda yer alan “Mozaik”, 27 Kasım-01 Aralık tarihleri arasında Küçük Çiftlik Park’ta düzenlenen “İstanbul Design Week 2013”de büyük ilgi görüyor. Kendi kendini temizleyen, sağlıklı, çevreye duyarlı nano özellikler taşıyan Mozaik, “İstanbul Design Spirit” sergisinde, İstanbul’un ruhuna tasarımla katkıda bulunan ustaların işlerinin arasında ye..

Devam

Kendi kendini temizleme buluşu ile halıda adeta devrim yaratan Atlas Halı'ya Yurtdışı'ndan büyük ilgi !

Devam

Kendi kendini temizleyen, leke barındırmayan ve bu özelliği sayesinde yıllarca ilk günkü gibi kalan nano halılarını tüketiciye sunan Atlas Halı’nın yeni koleksiyonu “Rast” ile mavinin huzuru, pembenin neşesi, gri, vizon ve krem tonlarının sakinliği, evinize farklı bir hava getirecek.

Devam

Dünyada ilk ve tek olan; kendi kendini temizleyen, leke, bakteri-mantar-küf barındırmayan ve yapısındaki doğal iletkenlik sayesinde stresi azaltan Nano Halılar ile sektöründe devrim yaratan Atlas Halı, İstanbul Fuar Merkezi CNR’da düzenlenen “İnovasyon Türkiye 2013” fuarında, Nano Halılarını sergilediği ve ziyaretçilere deneyimleme fırsatı sunduğu standı ile büyük ilgi görüyor.

Devam

45 yıllık köklü geçmişinde öncü marka kimliğiyle anılan ve bir Türk markası olarak benzeri olmayan, kendi kendini temizleyen nano halıları ile dünya halı sektörüne önemli bir buluş armağan eden Atlas Halı, bayileriyle iftar yemeğinde buluştu.

Devam

Babalar Günü’nde O’na yıllarca eskimeyecek, anısını ışıl ışıl canlı tutacak bir hediye almak istiyorsanız Atlas Halı’nın kişiye özel halısı tam size göre… Siz hayal edin, Atlas Halı babanız için bu anlamı hediyeyi tasarlayıp yaratsın.

Devam

45 yıllık köklü geçmişinde öncü marka kimliğiyle anılan Atlas Halı’nın, dünyada bir ilk olan ‘leke barındırmayan ve kendi kendini temizleyen nano halılarını” Türkiye geneline tanıtacağı Nanobüs yola çıktı. Atlas Nanobüs’ün ilk durağı Eskişehir olacak.

Devam

Atlas Halı’nın geliştirdiği, dünyada bir ilk olma özelliğini taşıyan ve halıcılık sektöründe yepyeni bir devir başlatacak olan Nano Halı’lar, leke barındırmıyor ve kendi kendini temizliyor. Ayrıca, yapısındaki doğal iletkenlik ile stresi azaltıyor. Atlas Halı’nın Nano Halı’ları anneleri ve anne adaylarını yaşam alanlarında özgürlüğe davet ediyor.

Devam

45 yıllık köklü geçmişinde öncü marka kimliğiyle anılan Atlas Halı, dünyada bir ilk olan “kendi kendini temizleyen ve leke barındırmayan” nano halılardan 3 yeni halı serisini tüketiciyle buluşturuyor.

Devam

Atlas'ın Bambu ipliğinden üretilen ve gece ışıldayan çocuk halıları ile çocuğunuzun odasına sağlıklı ve özel alanlar yaratın.

Devam

Kalitesiyle olduğu kadar tasarımlarıyla da iddialı olan Atlas Halı, çocuklarınıza özel “Gün Işığı” ve “Ay Işığı” serilerine ait ürünlerde yüzde 40 indirim fırsatı sunuyor.

Devam

Kalitesiyle olduğu kadar tasarımlarıyla da iddialı olan Atlas Halı’nın zengin koleksiyonlarındaki ürünlerden biri, Sevgililer Günü’nde sevdiğinizle aranızda masalsı bir bağ kuracak.

Devam

Atlas Halı, birçok çeşit arasından, hiç yorulmadan, eğlenerek üstelik evinize en çok uyan halıyı seçme özgürlüğü sunan alanında ilk ve tek özel bir uygulama başlattı. App Store’dan iPhone ve iPad’lerinize ücretsiz indireceğiniz “Atlas Halı Foto Dekorasyon” uygulamasıyla hemen tanışarak, kendiniz ya da sevdikleriniz için en uygun, en doğru halı seçimini keyifli, eğlenceli bir yolculuğa dönüştürün.

Devam

Atlas Halı, 06 – 09 Eylül 2012 tarihleri arasında gerçekleşen Gaziantep Ortadoğu Halı Fuarı’na ilk kez sergilenen yeni koleksiyonları ve etkileyici standı ile damgasını vurdu.Fuarda sergilenen, Türkiye’nin önde gelen birçok başarılı tasarımcısının imzasını taşıyan yeni ürünler ziyaretçilerden büyük ilgi

Devam

Naksan Holding bünyesinde büyümeye devam eden Atlas Halı, yeni serilerinde benzersiz renkleri ön plana çıkartıyor. Ödüllü tasarımcılarla oluşturulan ve moda dünyasının dinamizmini halı dünyasına yansıtan koleksiyonlarının hemen ardından, rengarenk lokumların enfes görüntüsünü anımsatan halılar, Atlas Halı

Devam

Naksan Holding bünyesine katıldıktan sonra sunduğu zengin koleksiyonu ile sektöre yeni bir soluk getiren Atlas Halı yepyeni bir seri hazırladı. Nev serisi, klasik pek çok motifin yepyeni bir dille tasarıma yansıması temel fikrine dayanıyor. Vizon tonlarının pembelerle, grilerin beyazla birlikte

Devam

Marmara Bölgesi halı bayileri Atlas Halı’nın düzenlediği iftar yemeğinde bir araya geldi. Atlas Halı Genel Müdürü Dr. Meriç Bebitoğlu’nun ev sahipliğinde düzenlenen iftar yemeğine Naksan Holding Finans Koordinatörü Ufuk Çolpan’ın yanı sıra 200’ün üzerinde bayi temsilcisi katıldı. On bir ayın sultanı Ramazan

Devam

Naksan Holding bünyesinde yer alan Atlas Halı, yepyeni Efsun Serisi’ni sunuyor. Evinize masalsı bir güzellik katacak Efsun Serisi, zengin halı kültürünün vizon tonları, turkuazlar, griler ve beyazlarla büyülenen efsunlu renklerini halıya yansıtıyor. Renk çeşitliliği ve ulaşılabilir fiyatıyla göze çarpan

Devam

Naksan Holding bünyesinde yeni serileriyle büyük beğeni kazanan Atlas Halı, yeni ve benzersiz Eyvan serisini ayaklarınızın altına seriyor. Eyvan Serisi, klasik ve modern çizgilerin halıda şekil bulması temeline dayanıyor. Pastel renkler ve floral motifler bir arada harmanlanıp, geleneksel Atlas Halı

Devam

Naksan Holding bünyesine katıldığı günden bugüne sektöre getirdiği yeniliklerle dikkat çeken Atlas Halı’nın, ünlü tasarımcı Gamze Güven imzasıyla sınırlı sayıda üretilen özel koleksiyonu bayilerde yerini aldı. 4 yeni halıdan oluşan Gece Serisi’nde, aydınlıkta depoladığı ışığı karanlıkta yansıtan ışıyan

Devam

Atlas Halı, yeni eklenen serileri ile güçlenen özel tasarlanmış kaliteli halılardan oluşan koleksiyonlarını ulaşılabilir fiyat ile tüketicinin beğenisine sunmaya devam ediyor.Özel tasarımlı şık ve kaliteli halıları, kaymaz taban seçeneğiyle, sağlıklı bambu ipliği kullanarak üreten ve ışıyan iplikle zengin

Devam

Alışılmışın Dışında Ama Bir O Kadar Aşina Olduğumuz Desenler Hatayi Serisi ile Evlere Taşınıyor. Halıda desen devrini kapatıp tasarım devrini açan Atlas Halı, yeni koleksiyonlarını ödüllü tasarımcılarla birlikte oluşturdu. Klasik, yarı klasik ve modern çizgilere sahip Atlas Halı koleksiyonları, 8 farklı

Devam

Halida desen devrini kapatip tasarim devrini açan Atlas Hali, yeni koleksiyonlarini ödüllü tasarimcilarla birlikte olusturdu. Klasik, yari klasik ve modern çizgilere sahip Atlas Hali koleksiyonlari, 8 farkli tasarim ekibi tarafindan hazirlanan 16 seriden olusuyor. Hikayeleri olan halilari yaratma fikriyle

Devam

1967’den beri aileden biri olan Atlas Halı’nın Erdem Akan ve Boğaç Şimşir imzalı Çocuk Serileri, miniklere eğlenceli ve sağlıklı oyun alanları sağlıyor. Çocuk halılarındasanal kahramanlar kullanmak yerine özgün tasarımlarla tüketicisine ve miniklere çok farklı, neşeli ve özel tasarımlı halılar sunan Atlas Halı, çocukların kendi hayal dünyalarını kurmalarına ve geliştirmelerine de destek oluyor.

Devam

45 yillik bir geçmise sahip olan Atlas Hali, Naksan Holding çatisi altinda devam eden yeni yapilanma sürecinde hizli adimlar atiyor. 2012 yilinda Türkiye genelinde 250 bayiye ulasmayi hedefleyen Atlas Hali, yapilanma çalismalarina devam ederken, yeni stratejisi ve farkli bayi yapilanmasiyla ilgi görüyor.

Devam

45 yillik bir geçmise sahip olan Atlas halinin, yeni yapilanma süreci ve hedefleri, markaya yönelik yeni olusum ve yatirim planlari, Naksan Holding Yönetim Kurulu Üyesi Taner Nakiboglu ve Atlas Hali Genel Müdürü Dr. Meriç Bebitoglu’nun katilimiyla 10 Ocak Sali günü düzenlenen basin toplantisinda paylasildi

Devam

Atlas Halı Aksesuar ve Mobilya Sanayi Ticaret A.Ş.