Basın Bülteni Detay Geri Dön Geri Dön
Minikler Artık Odalarından Çıkmak İstemiyor


1967’den beri aileden biri olan Atlas Halı’nın Erdem Akan ve Boğaç Şimşir imzalı Çocuk Serileri, miniklere eğlenceli ve sağlıklı oyun alanları sağlıyor. Çocuk halılarındasanal kahramanlar kullanmak yerine özgün tasarımlarla tüketicisine ve miniklere çok farklı, neşeli ve özel tasarımlı halılar sunan Atlas Halı, çocukların kendi hayal dünyalarını kurmalarına ve geliştirmelerine de destek oluyor.

Şehir hayatı içinde oyun alanı bulmakta zorlanan tüm çocuklar için odalarında kendilerine özel ve keyifli oyun alanları yaratabilmek amacıyla tasarlanan Atlas Halı Çocuk Serileri toplam 35 halıdan oluşuyor. 

Uykuya dalarken çocukların güzel hayaller kurmasına yardımcı ışıyan iplik teknolojisi gibi yeniliklere sahip olan Atlas Halı Çocuk Serileri aynı zamanda çocukların sağlığı ön planda tutularak üretiliyor. Atlas Halı Çocuk Serileri’nin üretim aşamasında çevreye zarar vermeyen, doğal ve sağlıklı bambu iplik kullanılıyor. İpeksi, hafif ve yumuşacık dokusunun yanı sıra yapısında bulunan doğal anti-bakteriyel özellikleri nedeniyle bambu, Atlas Halı’nın çocuk halılarında tercih ettiği iplik cinsidir.

Farklı çocuk halıları ile dikkat çeken Atlas Halı’nın eğlenceli Çocuk Serileri, Atlas Halı satış noktalarında oyun arkadaşlarını bekliyor.
Atlas Halı Aksesuar ve Mobilya Sanayi Ticaret A.Ş.