Basın Bülteni Detay Geri Dön Geri Dön
ATLAS HALI'DAN KARNE HEDİYESİ


 

ŞİMDİ ATLAS’IN BAMBU İPLİĞİNDEN ÜRETİLEN ÇOCUK HALILARI YÜZDE 40 İNDİRİMLİ!

Kalitesiyle olduğu kadar tasarımlarıyla da iddialı olan Atlas Halı, çocuklarınıza özel “Gün Işığı” ve “Ay Işığı” serilerine ait ürünlerde yüzde 40 indirim fırsatı sunuyor.

 

İster birbirinden eğlenceli desenleriyle Gün Işığı serisinden seçin, ister gece ışıklar söndüğünde bile parlayan desenleriyle Ay Işığı serisinden seçin, çocuğunuz bu halıları çok sevecek.

Zengin renk ve desen seçeneği sunan ve şehir hayatı içinde oyun alanı bulmakta zorlanan tüm çocuklar için odalarında kendilerine özel ve keyifli oyun alanları yaratabilmek amacıyla tasarlanan Atlas Halı Çocuk Koleksiyonu, çocuğunuzun günün her saatinde keyifli zaman geçirmesine imkan tanıyor.

Yüzde 40 indirimle alabileceğiniz Atlas Halı “Gün Işığı” ve “Ay Işığı” serileriyle çocuğunuz halısının üzerinde güvenle oynayacak, oynarken de halısından ilham alacak.

Uykuya dalarken çocukların güzel hayaller kurmasına yardımcı ışıyan iplik teknolojisi gibi yeniliklere sahip olan Atlas Halı Koleksiyonu, aynı zamanda çocukların sağlığı ön planda tutularak üretiliyor.

Atlas Halı Çocuk Koleksiyonu’nun üretim aşamasında, çevreye zarar vermeyen, doğal, sağlıklı ve yumuşacık dokuya sahip bambu iplik kullanılıyor.

 

Atlas Halı’nın eğlenceli Çocuk Koleksiyonu’ndan “Gün Işığı” ve “Ay Işığı” serileri yüzde 40 indirimle, Atlas Halı satış noktalarında ve shop.atlashali.com.tr’de oyun arkadaşlarını bekliyor.

Atlas Halı Aksesuar ve Mobilya Sanayi Ticaret A.Ş.