Basın Bülteni Detay Geri Dön Geri Dön
GECE IŞILDAYAN HALI GÜNDÜZ EN SAĞLIKLI OYUN ALANI


 

Erdem Akan ve Boğaç Şimşir imzalı özel tasarımlarıyla çocuğunuzun odasında eğlenceli bir dünya yaratan Atlas Halı Çocuk Serisi’ndeki doğal, yumuşacık dokuya sahip bambu ipliklerle üretilen halılar, sağlıklı oyun alanları sunuyor.

 

Özgün tasarımlarla miniklere farklı, neşeli ve özel tasarımlı halılar sunan Atlas Halı, çocukların kendi hayal dünyalarını kurmalarına ve geliştirmelerine de destek oluyor.

 

Şehir hayatı içinde oyun alanı bulmakta zorlanan tüm çocuklar için odalarında kendilerine özel, keyifli ve sağlıklı oyun alanları yaratabilmek amacıyla tasarlanan Atlas Halı Çocuk Serisi’nde yer alan ürünler çocuğunuzun günün her saatinde keyifli zaman geçirmesine imkan tanıyor.

 

Zengin renk ve desen seçeneğine sahip  bu halılar, ışıyan iplik teknolojisi ile herhangi bir ışık kaynağından aldığı ışığı karanlıkta yansıtarak çocukların rahat ve güvenli şekilde mutlu hayallerle uykuya dalmalarına da yardımcı oluyor.

 

Çocukların sağlığı ön planda tutularak çevreye zarar vermeyen, doğal, sağlıklı ve yumuşacık dokuya sahip bambu iplik kullanılarak üretilen Atlas Halı Çocuk Serisi’ndeki  “Gün Işığı” ve “Ay Işığı” koleksiyonlarındaki ürünler, Atlas Halı satış noktalarında ve shop.atlashali.com.tr’de  indirimli fiyatlarıyla oyun arkadaşlarını bekliyor.

Atlas Halı Aksesuar ve Mobilya Sanayi Ticaret A.Ş.