Basın Bülteni Detay Geri Dön Geri Dön
TÜM KOLEKSİYONLARINI KENDİ KENDİNİ TEMİZLEYEN NANO HALI YAPAN ATLAS HALI, İŞ ORTAKLARI - BAYİLERİ İLE İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU


 
  • 45 yıllık köklü geçmişinde öncü marka kimliğiyle anılan ve bir Türk markası olarak benzeri olmayan, kendi kendini temizleyen nano halıları ile dünya halı sektörüne önemli bir buluş armağan eden Atlas Halı, bayileriyle iftar yemeğinde buluştu.
  • ‘Kendi kendini temizleyen ve leke barındırmayan nano halı”ları ile hem bayi sayısını hem de satışlarını ikiye katlayan Atlas Halı’nın Florya Kaşıbeyaz’da düzenlenen iftar yemeğinde Atlas Halı Genel Müdürü Dr. Meriç Bebitoğlu; hepsini birer iş ortağı ve değerli birer aile üyesi olarak kabul ettiğini aktardığı bayileri ile tek tek ilgilendi. Bebitoğlu, karşılıklı fikir – bilgi alışverişinde bulunduğu bayilerine bu yılki hızlı büyümeyi birlikte yakaladıklarını, nano halı ile büyük başarı yakalayacaklarına olan inancını ve onlar için değer yaratıyor olmaktan mutluluk duyduklarını; hep birlikte, el ele vererek hedeflerine ulaşacaklarını paylaştı.
  • Dr. Meriç Bebitoğlu, birbirine bağlı ve güven duyan, tam bir aile ruhu içinde çalıştıkları iş ortakları olarak gördükleri bayilerinden aldıkları geri bildirimlerin, fikir ve önerilerin Atlas Halı tarafından her zaman çok değerli bulunduğunu ve dikkate alındığını aktardı. Bayilerin nano halı satışları ve tüketicinin memnuniyeti konusunda görüşlerini, tanıtım ve satış artırmaya yönelik önerilerini dikkatle dinleyen Bebitoğlu, dünyada benzeri olmayan nano halı ile satış grafiğini daha da yükselteceklerini, reklam ve tanıtımlarla da nano halıyı yoğun bir şekilde anlatmaya, tanıtmaya devam edeceklerini söyledi.
  •  Başarılı tasarımcı kadrosunun tasarımlarını taşıyan Atlas Halı’nın artık tüm halıları; kendi kendini temizleyebilen, leke barındırmayan, toksik gazları ve kokuları yok eden, vücutta biriken statik elektriğin atılmasını sağlayan, kimyasal içermediği için gıda ile temasta dahi güvenle kullanılabilen özellikleri taşıyor.

Dünyada saygın bir yeri bulunan Türk halı sektöründe 45 yıllık köklü geçmişe sahip Atlas Halı, kendi kendini temizleyebilen, leke barındırmayan; yüzeyindeki organik kirlerin ışık altında parçalanıp yok olmasını sağlayan nano halılarla dünyaya bir buluş armağan etti.

Suyun üzerinde yaşamasına rağmen su iticilik özelliğine sahip nilüfer çiçeğinden esinlenerek yaratılan Atlas Nano Halılar, sıvı itici gücü ile leke barındırmadığı gibi herhangi bir ışık kaynağından aldığı enerjiyle günlük yaşamdaki kir ve tozları kendi kendini temizleyerek yaşama benzersiz bir kolaylık ve keyif katıyor; halı temizleme sıkıntısına son veriyor.

 

Leke olsa da, olmasa da kendi kendini temizliyor!

Atlas Nano Halılar’ın üzerinde görülen bir leke olmasa bile, kendi kendini sürekli temizleme özelliği sayesinde sigara, duman, is, ayak kiri gibi yaşamın içerisinde bulunan gözle görünmeyen kirler barınamıyor. Yine bu üstün özelliği sayesinde halının renkleri zaman içinde birbirine karışmıyor, uzun yıllar boyunca ilk günkü gibi ışıl ışıl kalıyor. Atlas Nano Halı, odanızın havasındaki organik toksik gazları ve kokuları ışık aldığı sürece yok ediyor.

 

Stres dolu bir yaşama rahatlatıcı bir katkı sunuyor!

 

Nano Halı, ısı yalıtkanlığını azaltmadan, yüksek elektrik iletkenliği sayesinde, vücutta biriken statik elektriğin atılmasına yardımcı oluyor.

 

Nem ve küfe karşı dayanıklı,  Bakteri, mantar ve ev akarları (mite) barındırmıyor!

Uluslararası test ve değerlendirme kurumu (INTERTEK) raporlarına göre Atlas ‘Nano Halı’nın içerdiği özel formülasyon ile yüzde 99,1 oranında bakteri barındırmıyor. Ayrıca zararlı kimyasal maddeler içermediği için evin her alanında güvenle kullanılabiliyor.

 

Son derece sağlıklı ve hijyenik !

T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından yapılan gıda ile temas testinden de başarıyla geçen Atlas Nano Halı ürünleri ile ilgili detaylı bilgi için www.atlashali.com.tr ve www.nanohali.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Destek talepleri için de 444 2857 – 444 ATLS numaralı müşteri destek hattını arayabilirsiniz.

Atlas Halı Aksesuar ve Mobilya Sanayi Ticaret A.Ş.