Basın Bülteni Detay Geri Dön Geri Dön
ATLAS HALI’DAN TÜRKİYE’DE BİR İLK: FOTO DEKORASYON UYGULAMASI


iPAD ve iPHONE ÜZERİNDEN “ATLAS HALI FOTO DEKORASYON” UYGULAMASIYLA
EVİNİZDE HARİKALAR YARATACAKSINIZ

Atlas Halı, birçok çeşit arasından, hiç yorulmadan, eğlenerek üstelik evinize en çok uyan halıyı seçme özgürlüğü sunan alanında ilk ve tek özel bir uygulama başlattı. App Store’dan iPhone ve iPad’lerinize ücretsiz indireceğiniz “Atlas Halı Foto Dekorasyon” uygulamasıyla hemen tanışarak, kendiniz ya da sevdikleriniz için en uygun, en doğru halı seçimini keyifli, eğlenceli bir yolculuğa dönüştürün. 

Atlas Halı, yenilikçi, dinamik, özgün ürünlerinin arasından yaşam alanlarınıza özel en doğru halıyı kolayca, keyifle seçmenize yardımcı olabilmek için bir ilke imza atarak özel bir uygulama yarattı. 

iPad ya da iPhone cihazlarda App Store’dan ücretsiz olarak indirilerek kullanılan “Atlas Halı Foto Dekorasyon” uygulaması, beğendiğiniz halıları satın almadan önce, yaşam alanlarınızda; odanızın şekli, duvarlarınızın rengi ve mobilyalarınız ile uyumunun nasıl olacağını gerçek anlamda gösteriyor. Halının seçimini eğlenceli bir şekilde kolaylaştıran bu özel uygulama, en doğru halıyı bulmuş olmanın verdiği mutluluğu yaşatırken, yanlış halı seçimi gibi olası pişmanlıklardan da kurtarmış oluyor. 

Atlas Halı’nın yarattığı bu özel uygulama sayesinde, kameranızı açıp favori halınızı görmek istediğiniz odanın fotoğrafını çekebilir ya da fotoğraf galerinizden seçeceğiniz bir görsel üzerinden de ilerleyebilirsiniz. Daha sonra Atlas Halı’nın farklı ürün grupları içinden favori halınızı kategori bölümünden seçerek, halıyı belirlemiş olduğunuz alan üzerinde istediğiniz şekilde konumlandırarak evinize en çok yakışan halıyı kolaylıkla belirleyebilirsiniz. 

Halınızın nasıl göründüğü konusunda arkadaşlarınızın da fikirlerini almak ya da elde ettiğiniz uyumu sevdiklerinizle de paylaşmak istiyorsanız, görüntüyü e-posta yoluyla ya da Facebook üzerinden rahat ve hızlı bir şekilde gönderebilirsiniz.

Atlas Halı Aksesuar ve Mobilya Sanayi Ticaret A.Ş.