Basın Bülteni Detay Geri Dön Geri Dön
TÜRK SANAT MÜZİĞİNİN NEŞELİ VE SICAK “RAST” MAKAMI ATLAS HALI ÇİZLİLERİ İLE HAYAT BULDU!


 

Kendi kendini temizleyen, leke barındırmayan ve bu özelliği sayesinde yıllarca ilk günkü gibi kalan nano halılarını tüketiciye sunan Atlas Halı’nın yeni koleksiyonu “Rast” ile mavinin huzuru, pembenin neşesi, gri, vizon ve krem tonlarının sakinliği, evinize farklı bir hava getirecek.

 

Dünyada bir ilk olan; kendi kendini temizleme özelliği ile ev hanımlarının işini kolaylaştıran nano halıları sektöre armağan eden Atlas Halı’nın tüketicilerin zevkleri ve talepleri doğrultusunda hazırladığı yeni koleksiyonu Rast’ta yer alan Çakıl, Çitlembik, Çıvgın, Dem, Ilgın, Kırkyama, Oya, Saba, Segah ve Tela ürünleri evinizde sıcacık bir ortam yaratıyor.

 

“Rast” makamının neşesi ve sefası, yılbaşı ile birlikte evinize sıcaklık getirecek!

Atlas Halı tasarım ekibinin deneyimli isimlerinden Hakan Halaç’ın çizgilerini taşıyan Rast koleksiyonu, Türk Sanat Müziği’nin keyifli ezgilerini, neşeli ritmini taşıyan bir koleksiyon olmakla birlikte, modernize edilmiş çizgileri ve renklerin nevası ile adeta hoş bir müzik tınısı huzuru veriyor.

 

Rast” koleksiyonu, Atlas Halı’nın geliştirdiği eşsiz nano teknoloji ürünü halılar, hijyenik ve sağlıklı olmalarının yanı sıra kendi kendini sürekli temizleme özelliği sayesinde sigara, duman, is ve ayak kiri gibi günlük yaşamda ortaya çıkan kirleri tutmuyor.

 

Bakteri, mayt ve mantar barındırmayan, kimyasal maddeler içermeyen ve evin her alanında güvenle kullanılabilen Atlas Nano Halı ürünleri ile ilgili detaylı bilgi için www.atlashali.com.tr, ürünün sertifikaları için ise www.nanohali.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Destek talepleri için de 444 2857 – 444 ATLS numaralı müşteri destek hattını arayabilirsiniz.

Atlas Halı Aksesuar ve Mobilya Sanayi Ticaret A.Ş.