Basın Bülteni Detay Geri Dön Geri Dön
YENİ YILDAKİ UMUTLAR ATLAS NANO HALI’NIN “GONCA”LARIYLA YEŞERECEK!


 

ATLAS HALI’NIN YENİ KOLEKSİYONU “SERAPİ SERİSİ” BÜTÜN BAYİLERDE SATIŞA SUNULDU!

İnovatif ürünü nano halılarla 2013’e damgasını vuran Atlas Halı, yılbaşı hediyesi olarak yeni koleksiyonu “Serapi”yi tüketicisiyle buluşturuyor. Yeni yılın temizliği, saflığı klasik Uşak tarzı halıların kırık dallı stili, vizon ve beyaz tonlarda Serapi koleksiyonunda yer alan “Gonca Beyaz ve Gonca Vizon”da ustalıkla işleniyor.

Kendi kendini temizleyen, sıvı iticilik özelliği sayesinde kolay kolay leke tutmayan nano özellikli Atlas Halı’nın yeni koleksiyonu Serapi’de Gonca Beyaz, Gonca Vizon, Katmandu Beyaz, Katmandu Vizon, Katmandu Gri, Hattat Beyaz, Hattat Vizon, İmbat Beyaz, İmbat Vizon, Nakkaş, Semai, Mürdüm, Kadim, Uşak Madalyon ve Firuzi ile birlikte Uşak’tan Şam’a, Heriz’den Nepal’e uzanan el dokuması halı geleneğinin  çizgilerini yepyeni, sade bir tarzda evinize getiriyor.

Evinizin dekorasyonu “Gonca” buketleriyle güzelleşecek!

Atlas Halı tasarım ekibinin deneyimli isimlerinden Özgür Uşaklıgil tarafından, Gonca Beyaz ve Gonca Vizon, klasik Uşak halıların kırık dallı stili ile bezendi. Kırmızısından beyazına, vizonundan kahvesine desenler renk renk, motif motif işlendi. İpliklerin parlaklığından, halının yumuşaklığına, saçak boyundan hav yüksekliğine her detay ustalıkla işlendi.

 

Sadelikten ödün vermeyen tasarımlar, açılan goncalar gibi güzellikler vadediyor. Özgür Uşaklıgil ve Atlas Halı, 2014 yılındaki bütün umutların Gonca Beyaz ve Gonca Vizon gibi yeşermesini diliyor.

 

Bakteri, mayt ve mantar barındırmayan, kimyasal maddeler içermeyen ve evin her alanında güvenle kullanılabilen, kendi kendini temizleyen, sıvı iticilik özelliği sayesinde kolay kolay leke tutmayan, doğal iletkenlik özelliği ile vücudunuzdaki statik elektriği alarak stresinizin azalmasına da yardımcı olan Atlas Nano Halı ürünleri ile ilgili detaylı bilgi için www.atlashali.com.tr, ürünün sertifikaları için ise www.nanohali.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Destek talepleri için de 444 2857 – 444 ATLS numaralı müşteri destek hattını arayabilirsiniz.

Atlas Halı Aksesuar ve Mobilya Sanayi Ticaret A.Ş.