Basın Bülteni Detay Geri Dön Geri Dön
KİŞİYE ÖZEL 14 ŞUBAT HEDİYESİ ATLAS HALI’DA !


 

·         Özel tasarımları ve kendi kendini temizleyen dünya buluşu nano halılarıyla ilgi gören Atlas Halı, Sevgililer Günü’nde kişiye özel üretim halılarıyla aşıkların hizmetinde!

·         İsteyenlerin tasarımını kendisinin yapabildiği ve dilediği mesajı yazdırabildiği kişiye özel halılar, farklı ve kişisel hediye arayışında olanların işini kolaylaştıracak.

·         Âşıklar, duygularını en yaratıcı haliyle yansıtabilecekleri kişiye özel halılar ile sevgililerinin kalbini fethedecek.

Nano teknoloji özelliği sayesinde kendi kendini temizleyen benzersiz halılarıyla sektöre ve tüketicilere inovatif bir ürün armağan eden Atlas Halı, Sevgililer Günü’nde de yenilikçi, yaratıcı yaklaşımını sürdürüyor. Atlas Halı’nın “kişiye özel üretim” imkanı sayesinde sevgililer isterlerse kalp desenli halılara aşkının ismini ve mesajlarını yazdırabiliyor isterlerse de kendi hayal dünyalarında yarattıkları tasarımlarını dokutabiliyor. Böylece Sevgililer Günü’nde benzer, bildik birçok ürün arasından duygularını kişiye özel olarak aktarmak isteyenler için ideal bir armağan alternatifi oluşuyor.

 

Atlas Halı, ilk günkü canlılığıyla ömür boyu saklanacak “kişiye özel” halılar yaratıyor!

 

Atlas Halı’nın özel sipariş ile halı üretimi yapılmasına olanak tanıyan projesi; size ait sevgi sözcüklerini ve özel mesajınızı O’nun ismiyle halı üzerine işleyerek benzersiz bir armağan yaratıyor.

 

Renk, desen ve ebatını seçebileceğiniz isterseniz tasarımını da üstlenebileceğiniz özel hediyenizin siparişini Atlas Halı ile paylaşmanız yeterli… Atlas Halı, sizin için kendi kendini temizleyebilme özelliğine de sahip düşlediğiniz armağanınızı yaratsın; siz de sevdiğinize ömür boyu hatırlayacağı bir Sevgililer Günü yaşatın.

 

Sipariş için geç kalmayın!

-      Renk, desen ve ebat seçimi özgürlüğü.

-      Tasarımı gerçekleştirme imkanı.

-      Birim metrekaresi 320 TL ile uygun fiyat.

-      www.atlashali.com.tr üzerinden 3 Şubat’a kadar sipariş imkanı.

Atlas Halı’nın kişiye özel üretimiyle ilgili detaylı bilgi www.atlashali.com.tr ‘den kisiyeozel@atlashali.com.tr mail adresinden ve 444 2857 – 444 ATLS numaralı müşteri destek hattından alınabilir.

Atlas Halı Aksesuar ve Mobilya Sanayi Ticaret A.Ş.