Basın Bülteni Detay Geri Dön Geri Dön
ATLAS HALI ÇOCUK SERİLERİYLE HELLOBABY MAĞAZALARINDA!


 

Atlas Halı’nın bambu ipliğinden üretilen ve gece ışıldayan masalsı çocuk halıları, Avrupa’nın en büyük bebek mağazası Hellobaby’nin Türkiye mağazaları ve sitesinde satışa sunulmaya başladı!

 

Atlas Halı’nın, çocuklar için özel olarak tasarladığı, gece ışıldayan ve miniklerin hayal dünyasına dokunan çocuk koleksiyonu, artık Hellobaby mağazalarının yanı sıra internet sitesinde da satılıyor. Erdem Akan ve Boğaç Şimşir’in çocuklar için özel olarak tasarladığı, yapısındaki bambu lifleri ve anti-bakteriyel özellikleriyle hem çevreyi hem de çocukların sağlığını koruyan Atlas Halı Çocuk Serisi, Hellobaby mağazalarında minik ziyaretçilerini bekliyor.

 

Atlas Halı çocuk koleksiyonu Hellobaby mağazalarında ışıldıyor!

En değerli varlıklarımız çocuklar için doğal ve yumuşak dokulu bambu ipliklerle özel olarak üretilip tasarlanan Atlas Halı Çocuk Serisi, “Gün Işığı” ve “Ay Işığı” koleksiyonlarıyla dikkat çekiyor.

Özgün, neşeli, renkli ve masalsı tasarımlarla çocuklara kendi odalarında sağlıklı oyun alanı oluşturmalarını sağlayan Atlas Halı, ürünleriyle çocukların kendi hayal dünyalarını geliştirmelerine de destek oluyor.

Zengin renk ve desen seçeneği ile beğeni toplayan Atlas Halı Çocuk Serisi, ışıyan iplik teknolojisi ile de dikkat çekiyor. Halılar, herhangi bir kaynaktan aldığı ışığı karanlıkta yansıtarak, çocukların rahat, mutlu hayallerle uykuya dalmalarına yardımcı oluyor.

Çocuk ve çevre sağlığı gözetilerek, doğal, sağlıklı ve yumuşak dokuya sahip bambu ipliği ile üretilen Atlas Halı Çocuk Serisi’ndeki  “Gün Işığı” ve “Ay Işığı” koleksiyonlarındaki ürünler, 279 TL promosyon fiyatıyla İzmir mağazasının yanı sıra Avrupa’nın en büyük bebek mağazası olma özelliğini taşıyan Kozyatağı mağazalarında, Hellobaby sitesinde miniklerin kendilerini keşfetmesini bekliyor. 

Atlas Halı Aksesuar ve Mobilya Sanayi Ticaret A.Ş.