Basın Bülteni Detay Geri Dön Geri Dön
ATLAS HALI’DAN EVLERE “NAR” BEREKETİ!


 

Atlas Halı, yine bir ilke imza atıyor. Benzersiz incelikteki özel liflerle dokunan Nar serisi, ipeğin yumuşaklığını tüm parlaklığı ve zenginliğiyle evlere taşıyor! 

 

Kendi kendini temizleyen doğal yapılı nano halı ile dünyada bir ilki gerçekleştiren Atlas Halı, yeni Nar serisi ile narın ipeksi dokusunu ve bereketli zenginliğini evlere taşıyor.

Halı üretiminde ilk kez kullanılan çok ince liflerden oluşan özel bir iplik ile üretilen Nar serisi, ipeksi yapının yumuşaklığı ve parlaklığı ile dikkat çekiyor.

Alanının başarılı tasarımcıları Özgür Uşaklıgil ve Eda Güreli Şen’in tasarımını yaptığı Nar serisi, tıpkı nar gibi doğal ve çarpıcı renkleri barındırıyor. Seride, bakırın kızılı, toprağın gri ve kahve tonları yeşille buluşurken, doğanın ışıltılı tonları mat detaylarla vurgulanıyor.

Modern çizgiden klasik stile geniş desen seçeneği ve renk çeşitliliği ile farklı beğenilere hitap eden Nar serisindeki halılar, her dekorasyon tarzında kendine yer buluyor.

 

Atlas Halı’nın nano halıları benzersiz özellikleriyle dünyada ilk ve tek!

Nano halılar, aşağıda yer alan üstün özellikleri nedeniyle benzerlerinden sıyrılıyor ve uzun yıllar ilk günkü gibi kalıyor.

 

·         Işık etkisiyle kendi kendini temizleyebiliyor.

·         Sıvı iticilik özelliği sayesinde leke barındırmıyor.

·         Küf, bakteri, mayt ve mantar barındırmıyor.

·         AB normlarına uygun doğal mineraller kullanılarak üretilen halılar evin her alanında güvenle kullanılabiliyor.

·         Doğal iletkenlik özelliği ile vücuttaki statik elektriği alarak stresin azalmasına yardımcı oluyor.

Atlas Nano Halı ile ilgili detaylı bilgi ve ürün onay ve sertifikalarına  www.atlashali.com.tr’den ulaşılabilir. Satış sonrası destek hizmetleri ise 444 2857 – 444 ATLS numaralı müşteri destek hattından sağlanmaktadır.

Atlas Halı Aksesuar ve Mobilya Sanayi Ticaret A.Ş.