Basın Bülteni Detay Geri Dön Geri Dön
ATLAS HALI’NIN NİHAVEND BAKIR’I EVİNİZE HİJYENİ, SAĞLIĞI TAŞIYOR


KENDİ KENDİNİ TEMİZLİYOR!

ATLAS HALI’NIN NİHAVEND BAKIR’I EVİNİZE HİJYENİ, SAĞLIĞI TAŞIYOR

·         Atlas Halı’nın benzersiz incelikteki özel liflerle dokunan halılarından oluşan Nar Serisi’ndeki Nihavend Bakır, ipeğin yumuşaklığını, tüm parlaklığı ve zenginliğiyle evlere taşıyor.

·         AB standartlarına uygun doğal minerallerle üretilen Nihavend Bakır, nano teknoloji özelliği ile kendi kendini temizliyor; kış günlerinde kapalı kalan evinizin yaşam alanlarından küf, mantar, mayt, bakterileri uzak tutarak son derece hijyenik ve sağlıklı ortamlar yaratıyor.

 

Kendi kendini temizleyen; zararlı hiçbir kimyasal barındırmayan doğal yapılı nano halıları ile dünyada bir ilki gerçekleştiren Atlas Halı’nın Nar Serisi’nde yer alan Nihavend Bakır, tıpkı nar gibi doğal ve çarpıcı renkleriyle, özgün tasarımıyla, her dekorasyon tarzında kendine yer buluyor.

 

Kendi kendini temizleme özelliği ile evin her alanında güvenle kullanılabiliyor!

 

Halı üretiminde ilk kez kullanılan çok ince liflerden oluşan özel bir iplik ile üretilen; ipeksi yapısı ve parlaklığı ile evinize ışık saçan Nihavend Bakır, kendi kendini temizliyor. Bu özelliği ile küf, mantar, mayt ve bakterileri barındırmadığı için evin her alanında güvenle kullanılabiliyor.

 

Editöre not: m2 fiyatı 204 TL

 

Atlas Halı’nın nano halıları benzersiz özellikleriyle dünyada ilk ve tek!

 

Nano halılar, aşağıda yer alan üstün özellikleri nedeniyle benzerlerinden sıyrılıyor ve uzun yıllar ilk günkü gibi kalıyor.

 

·         Işık etkisiyle kendi kendini temizleyebiliyor.

·         Sıvı iticilik özelliği sayesinde leke barındırmıyor.

·         Küf, bakteri, mayt ve mantar barındırmıyor.

·         AB normlarına uygun doğal mineraller kullanılarak üretilen halılar evin her alanında güvenle kullanılabiliyor.

·         Doğal iletkenlik özelliği ile vücuttaki statik elektriği alarak stresin azalmasına yardımcı oluyor.

 

 

Atlas Nano Halı ile ilgili detaylı bilgi ve ürün onay ve sertifikalarına  www.atlashali.com.tr’den ulaşılabilir. Satış sonrası destek hizmetleri ise 444 2857 – 444 ATLS numaralı müşteri destek hattından sağlanmaktadır.

Atlas Halı Aksesuar ve Mobilya Sanayi Ticaret A.Ş.