Haber Detay Geri Dön Geri Dön
ATLAS HALI STOK VE SEVKIYAT YÖNETİMİNDE TAM OTOMASYONA GEÇTİ


 

·         Atlas Halı, Bayi Sipariş Takip Sistemi (B.A.S.İ.T.) ile stok ve sevkıyat yönetiminde tam otomasyona geçti.

·         Atlas Halı’nın yeni geliştirdiği uygulama B.A.S.İ.T. ile bayiler Atlas deposunu anlık online olarak görebilecek ve sipariş oluşturabilecek.

·         Yine aynı sistem sayesinde bayilerin oluşturduğu ve onayladığı ürün siparişleri, otomatik olarak merkez depo ve lojistik sistemine düşecek. Sistem ile Türkiye’nin her yerine kargo gönderimi otomatik olarak gerçekleştirilecek ve gönderim takibi yapılabilecek.

 

Dünya buluşu nano halıları ile takdirleri toplayan Naksan Holding markası Atlas Halı, yenilik getiren uygulamalarıyla sektöründe dikkat çekmeye devam ediyor. Atlas Halı, Bayi Sipariş Takip Sistemi (B.A.S.İ.T.) ile yurt çapına yayılmış iş ortaklarına hız ve zaman kazandıracak. Atlas bayileri sistem ile siparişlerini otomatik olarak verebilecek.

 

“Bayi Sipariş Takip Sistemi” ile iş ortakları arasındaki bağı güçlendirecek!

 

Atlas Halı Genel Müdürü Dr. Meriç Bebitoğlu, hızla artan bayi sayılarına paralel olarak B.A.S.İ.T olarak adlandırılan ERP sistemini bayilerinin hizmetine sunduklarını ifade etti. Bu sistemle bayilerin, Atlas Halı merkez deposuna internet üzerinden online olarak bağlanıp, siparişlerini oluşturup onaylayabileceklerini ifade eden Dr. Bebitoğlu, “Bayilerin oluşturduğu ve onayladığı ürün siparişleri, otomatik olarak merkez depo ve lojistik sisteminde görünecek. Onaylanan sipariş Türkiye’nin her yerine kargo ile otomatik olarak gönderilecek. Tam otomatize edilmiş bu ERP uygulamasıyla bayiler, verdikleri siparişin durumunu kargo şirketlerinin ekranından takip edebilip, cari hesap durumlarını da anlık olarak görüntüleyebilecekler” dedi.

 

Bayi Sipariş Takip Sistemi’nin, Atlas Halı ve iş ortakları arasındaki iletişimi güçlendirirken, iş süreçlerine zaman ve hız kazandırması bekleniyor. Atlas Halı iş ortakları sisteme, www.atlasbasit.com adresinden erişebiliyor.

Atlas Halı Aksesuar ve Mobilya Sanayi Ticaret A.Ş.