Haber Detay Geri Dön Geri Dön
ŞİMDİ NANO HALI’YA TERFİ ETME ZAMANI!


 

·         Eski halılarını Atlas Halı bayilerine getirenler, dünya buluşu nano halıya avantajlı fiyatlarla terfi ediyor, kendi kendini temizleyen doğal mucizenin keyfine varıyor!

·         Yıl sonuna kadar sürecek kampanya kapsamında bayilere getirilen her 200*290  ebatındaki halı 150 TL, her 160*230 ebatındaki halılar ise 100 TL sayılıyor, üstelik tüm alışverişlerde kredi kartına 9 aya varan taksit imkanıyla.

 

Doğal minerallerin kullanımıyla AB standartlarına uygun üretilen; kir, leke barındırmayan ve kendi kendini temizleyen nano halıları ile bir dünya buluşuna imza atan Atlas Halı, başlattığı değiştirme kampanyası ile isteyen herkesi nano halıya terfi ettiriyor!

2014 yılı sonuna dek sürecek olan değiştirme kampanya kapsamında tüketiciler, eski halılarını Atlas Halı bayilerine teslim ederek nano teknolojisine cazip fiyatlarla ulaşabilecekler. Bayilere getirilen 160*230 ebatlarındaki eski halılar 100 TL, 200*290 ebatlarındaki eski halılar ise 150 TL sayılacak. Kampanya, Atlas Halı’nın 21 seriden oluşan, her zevk ve beğeniye hitap eden çeşitlilikteki zengin koleksiyonuna ulaşmak isteyenler için önemli bir fırsat olacak.

 

Atlas nano halılar eşsiz özellikleriyle dikkat çekiyor!

Geliştirdiği eşsiz teknoloji sayesinde dayanıklılıkları artan yeni nesil nano halılar, hijyenik ve sağlıklı olmalarının yanı sıra yapılarındaki doğal iletkenlik sayesinde stresi de azaltıyor. 1,2 milyon TL’lik uzun soluklu bir Ar-Ge çalışmasının ürünü olan nano halılar, aşağıda yer alan özellikleri nedeniyle benzerlerinden sıyrılıyor ve uzun yıllar ilk günkü gibi kalıyor.

·         Işığın etkisiyle kendi kendini temizleyebiliyor

·         Sıvı iticilik özelliği sayesinde leke tutmuyor

·         Küf, bakteri, mayt ve mantar barındırmıyor

·         Doğal iletkenlik özelliği ile vücuttaki statik elektriği alarak stresin azalmasına yardımcı oluyor 

Atlas Halı Aksesuar ve Mobilya Sanayi Ticaret A.Ş.