Haber Detay Geri Dön Geri Dön
ATLAS HALI’DAN TÜRKİYE’DE BİR İLK


iPad ve iPhone üzerinden `Atlas Halı Foto Dekorasyon` uygulamasıyla Evinizde Harikalar Yaratacaksınız.
Atlas Halı olarak, birçok çeşit arasından, hiç yorulmadan, eğlenerek, üstelik evinize en çok uyan halıyı seçme özgürlüğü sunan özel ve alanında ilk olan bir uygulama başlattık. iPad ya da iPhone cihazınıza App Store’dan ücretsiz olarak indireceğiniz “Atlas Halı Foto Dekorasyon” uygulamasıyla, beğendiğiniz halıları satın almadan önce, yaşam alanlarınızda; odanızın şekli, duvarlarınızın rengi ve mobilyalarınız ile uyumunun nasıl olacağını gerçek anlamda görebileceksiniz.

Bu özel uygulama sayesinde, kameranızı açıp, favori halınızı görmek istediğiniz odanın fotoğrafını çekebilir ya da fotoğraf galerinizden seçeceğiniz bir görsel üzerinden de rahatlıkla ilerleyebilirsiniz. Atlas Halı’nın farklı ürün grupları içinden favori halınızı kategori bölümünden seçerek halıyı belirlemiş olduğunuz alan üzerinde istediğiniz şekilde konumlandırarak evinize en çok yakışan halıyı kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Halının seçimini eğlenceli bir şekilde kolaylaştıran bu özel uygulama, en doğru halıyı bulmuş olmanın verdiği mutluluğu yaşatırken, yanlış halı seçimi gibi olası pişmanlıklardan da kurtarmış oluyor. 

Halınızın nasıl göründüğü konusunda arkadaşlarınızın da fikirlerini almak ya da elde ettiğiniz uyumu sevdiklerinizle de paylaşmak istiyorsanız, görüntüyü e-posta yoluyla ya da Facebook üzerinden rahat ve hızlı bir şekilde gönderebilirsiniz.

Atlas Halı Aksesuar ve Mobilya Sanayi Ticaret A.Ş.