Haberler
Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) kayyımları tarafından yönetilen Royal Halı, 2020 yılı yeni sezon koleksiyonlarını Almanya’nın Hannover kentinde düzenlenen Domotex Hannover Fuarı’nda sergiledi. Fuarda Pierre Cardin Halı’nın 100 ve 120 tarak teknolojisiyle el halısına en yakın özellikte üretilen Woven100 ve Woven120 koleksiyonları yoğun ilgi ve beğeni gördü.

Devam

Halı sektöründe yenilikçi çalışmaları, inovatif ürünleriyle adından söz ettiren, nano halı ile bir dünya buluşuna imza atan Atlas Halı, 9 Nisan’da, Sheraton İstanbul Maslak’ta, EduPlus tarafından bu yıl 4.’sü düzenlenen “Yenilikçi Markalar Zirvesi’nden” de ödülle döndü.

Devam

Düşler Engelsiz diyerek yeni bir proje başlatan Atlas Halı, düşlere hiçbir engel konulamayacağını görme engellilerin tasarımlarıyla oluşacak ve onlar için özel olarak üretilecek bir ürün serisi ile anlatacak. Atlas Halı bu projesi ile 8 Mart’ta kutlanacak “Dünya Kadınlar Günü”ne “Engelsiz Kadınlar” sloganı ile dikkat çekerek; TURGED ile birlikte ülkemizdeki görme engellilerle, özellikle görme e..

Devam

2300 yıllık geçmişe sahip dünya halı tarihinde önemli bir yere sahip olan Türk halıcılığının el dokuma halılarından makine halılarına uzanan yolculuğu Atlas Halı’nın nano teknolojiyi halıya taşımasıyla farklı bir boyut kazandı. Gaziantep’te düzenlenen ve sektörün en önemli fuarlarından biri olan DOMOTEX 2014’e katılan Atlas Halı’nın kendi kendini temizleme, leke barındırmama ve daha birçok benzers..

Devam

Atlas Halı ve çözüm ortağı INNOVCOAT’ın işbirliğiyle geliştirilen dünya buluşu nano halı; TÜBİTAK, TTGV ve TÜSİAD desteğiyle düzenlenen 11. Teknoloji Ödülleri’nde finale kaldı. Küf, bakteri, mayt ve mantar barındırmayan, kendi kendini temizleyen ve bu özellikleri ulusal ve uluslararası testlerden başarıyla geçen nano halının ürün kategorisinde aday olduğu “Teknoloji Ödülleri” sahiplerini Mayıs ayı..

Devam

Sektörünün öncü markalarından Atlas Halı, Nisan 2013 tarihinde, kendi kendini temizleyen ve leke barındırmayan “Nano Halı” ile dünyada bir ilke, bir buluşa imza atmıştı. Nanoteknolojik ürünleriyle satışlarını ve bayi taleplerini artırmaya devam ederken, mucize halılarıyla halı sektörünün en önemli ve büyük fuarı olan “Ortadoğu Halı Fuarı”na da mucize halılarıyla katılan Atlas Halı’nın standı, kend..

Devam

Kendi kendini temizleyen ve leke barındırmayan nano özellikli halılarıyla bir dünya buluşuna imza atan Atlas Halı’ya, Marmara Üniversitesi’nin düzenlediği “İnovasyon ve Proje Pazarı Günleri” etkinliğinde, “İnovatif Ürün” Özel Ödülü verildi.

Devam

45 yıllık köklü geçmişinde öncü marka kimliğiyle anılan Atlas Halı, halıcılık alanında bir ilke imza attı. Nano teknoloji kullanarak dünyada bir ilk olma özelliğini taşıyan ‘kendi kendini temizleyen halı’ üreten Atlas Halı, KKTC, Gazi Magosa’da basın toplantısı düzenledi. Geniş tasarımcı kadrosunun oluşturduğu 2013 serileri, ‘nano halı’ özellikleriyle halı severlerin beğenisine sunuldu.

Devam

Dünya'da bir ilk. Tüm Atlas Halı'lar artık nano teknolojiyle kendi kendini temizliyor.

Devam

Sektöre yeni bir soluk ve bakış açısı getiren Atlas Halı ilk kez sergilenecek yeni koleksiyonlarıyla, 06-09 Eylül 2012 tarihleri arasında Gaziantep Ortadoğu Halı Fuarı`nda.

Devam

Yenilikçi Markalar Zirvesi

Devam

Atlas Hali Sektöre Yeniden Merhaba Dedi

Devam

Atlas Halı Aksesuar ve Mobilya Sanayi Ticaret A.Ş.