Sağlığınız Güvende

Atlas Nano Halı’yı geliştirirken şu üç şeye dikkat ettik;

1. Evrensel olmalı, dünyanın her yerinde güvenle kullanılabilmeli; Atlas halı Nano özelliği ile hiçbir zararlı kimyasal madde içermez, Avrupa Birliği’nin yasakladığı hiçbir maddeyi içermediğine ilişkin bildiri bu durumu doğrulamaktadır. Avrupa ülkelrine yaptığımız satışlarda da bu belgeyi kullanmaktayız.

2. Doğadan elde edilmiş malzemelerden üretilmeli, doğada kolayca çözünebilmeli; Atlas Halı’nın nano özelliği doğada bulunan minerallerle sağlanmaktadır, dolayısıyla son derece doğaldır ve geri dönüşümü mevcuttur. 

3. Nano özelliği halı yüzeyini terk etmemeli, gıdaya bulaşmamalı; Bize zarar veren maddeler bulundukları yüzeyi terk edip bizlere temas eden maddelerdir. Nano halı da  sağlıklı malzemeler kullanmamıza rağmen bu doğal malzemeler dahi halı yüzeyini terk etmesin istedik. Bu durum nano özelliğinin uzun yıllarca korunması bakımında önemli. T.C Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’ndan alınan gıda temas raporu nano özelliğinin halıyı terk etmediğini ve gıdaya bulaşmayacağını ispatlıyor.

Özetle; sağlıklı kullanışlı ve hijyenik bir buluş olan Nano Halı’yı uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz. 

Atlas Halı Aksesuar ve Mobilya Sanayi Ticaret A.Ş.